Обяви за работа в Пловдив от bg-rabota.com

Обяви за работа

Машинист пътно – строителни машини

Обява за работа в Велико Търново за "Строителство, Архитектурa и Градоустройство", публикувана на 11.02.2014 , разгледана 762 пъти

ВОДСТРОЙ ВТ" АД гр. В. Търново стартира процедура на кандидати за длъжността Машинист пътно – строителни машини

Задължения:

• Да работи с поверената му машина по зададени от прекия ръководител задачи
• Подготвя и извършва преглед на поверената му машина преди започване на работа - проверява гориво, масло, гуми, двигател, скоростна кутия, кормилно управление, спирачки, осветление, преден и заден мост, индикатори на арматурното табло, наличност и състояние на инструменти и принадлежности
• Оглежда работната площадка и се запознава с предстоящата за извършване работа, а където има тръбопроводи, подземни кабели и други съоръжения се запознава с тяхното местоположение и изисква обозначението им с цел недопускане на аварии и злополуки
• Отстранява хората намиращи се в обсега на работа на машината

Изисквания:

• образование – средно / СПТУ; професионална квалификация
• правоспособност за работа със съответната машина
• Шофьорска книжка - активен шофьор;
• Да познава принципа на работа и устройството на машините, правилата на работа с прикачените приспособления
• Да се познават основните нормативни актове: Нормативни изисквания за движение по пътищата, Правила за реда и изискванията за извършване на ремонтни работи, Правила за осигуряване на безопасни и здравословни условия на труд

Град: Велико Търново

Телефон: 359885910606

Имейл: N.Sherbetov@vodstroyvt.eu

Лице за контакти: Nikolay Sherbetov