Обяви за работа в Пловдив от bg-rabota.com

Обяви за работа

ВиК заварчик и монтьор

Обява за работа в Велико Търново за "Строителство, Архитектурa и Градоустройство", публикувана на 11.02.2014 , разгледана 900 пъти

ВОДСТРОЙ ВТ" АД гр. В. Търново стартира процедура на кандидати за длъжността ВиК заварчик и монтьор

Задължения:
• Технически задачи, проверка и анализ.
• Съдействие на инженерите, скици, мерене, ръководство и организиране на събития, приложения и механизация – поддръжка, синхронизация, отчети и инструктаж, инженерно-технологични анализи на проект, анализ на възможностите на съвременните инструментални методи.
• изучаване на техническото обслужване и ремонт на съоръженията в базата или на обект, поддържане, следене на настройките и параметрите на съоръженията,
• работа по вътрешно и външно ВИК,
• подготвя и предава необходимите технически данни и документи към подизпълнителя.

Изисквания:

• образование – средно специално/ професионална квалификация
• Свидетелство за правоспособност по заваряване съгласно EN ISO 4063 111 и / или141
• Професионален опит в областта на инженерствотото механизацията ВЕИ, ВиК съоръжения, сгради и транспортно инженерство
Подходящият кандидат трябва да притежава:

• Емоционална устойчивост, аналитичност, тактичност, комуникативност, самостоятелност, организираност, , творчество и инициативност, лоялност към фирмата
• Прецизност, логическо мислене, математически способности, да проявява отговорност, дисциплинираност и умение за работа в екип. .
• Добри аналитични умения; Добри познания в областта на специалността си;
• Умения във воденето на преговори и разговарянето с клиенти, анализиране на проблеми, помощ при намиране на решения.
• Да има готовност за командировки
• Бързо и адекватно да оценява конкретните ситуации в работата и съобразно с тях извършва непосредствената си дейност.
• Своевременно организира и срочно изпълнява задачите, като спазва нормативните изисквания.
• Взема самостоятелни решения във връзка с изпълнение на преките си задължения.

Ние предлагаме

• Служебен транспорт и телефон с безплатни разговори между служителите.
• Предоставяне на средства за издръжка от страна на работодателя
транспорт, храна, работно облекло, материали и лични предпазни средства
• Предоставяне на квартира
• Институцията предлага възможности за участие във вътрешните обучения съгласно плана за квалификация, както и в социалната програма за потребителите
• Допълнителното възнаграждение от страна на работодателя в зависимост от представянето му в работния процес (участия в различни обучения, международни проекти и извънкласни форми по проекти, Командировки)
• Придобиване на нови знания и развиване на умения за прилагане на теоритични знания
• Работа в екип за реализиране на различни образователни проекти;

Ако считате , че сте подходящият за нас кандидат можете да изпратите следните документи:

- Europass автобиография;
- Мотивационно писмо;
- Актуална снимка;
- Препоръки;
- Сертификати
- Дипломи
- Шофьорска книжка
- Грамоти

Желателно е всички кандидати до 35г да си направят профил в Youthbook.com и да попълнят поне 80% от данните си
Изпращайте автобиография със снимка на E-mail N.Sherbetov@vodstroyvt.eu или в нашия офис В. Търново бул. България 25 или се обадете на номер 0885910606/062620361

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване

Град: Велико Търново

Телефон: 359885910606

Имейл: N.Sherbetov@vodstroyvt.eu

Лице за контакти: Nikolay Sherbetov