Обяви за работа в Пловдив от bg-rabota.com

Обяви за работа

Шофьор Доставчик

Обява за работа в София за "Транспорт и Логистика", публикувана на 19.02.2014 , разгледана 2304 пъти

НЕАКТИВНА
Фирма Алфа Лагистик - Груп ООД набира Шофьор-доставчик

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Доставка на поръчаните от клиентите на компанията стоки;
• Отговаряте за стоката, поверените Ви материални активи, за документите и за плащанията;
• Запазване целостта и качеството на доставяните стоки;
• Боравене с първични счетоводни документи
• Участие в товаро-разтоварителния процес на стоката
• Следене за изправното състояние на повереното му транспортно средство
• Носи отговорност за поверените му парични и материални ценности

Изисквания:

• Средно образование
• Отговорност, лоялност и дисциплинираност
• Инициативност, позитивно мислене
• Комуникативност
• Шофьорска книжка

Ние предлагаме:
• Динамична работна среда
ОПИТА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН КАКТО И ДОБРОТО ОРИЕНТИРАНЕ .

Заплащане: 600

Град: София

Телефон: 0885195877

Имейл: alogistik@abv.bg

Лице за контакти: Стоян Христов