Обяви за работа в Пловдив от bg-rabota.com

Обяви за работа

Продавач-консултант

Обява за работа в Плевен за "Търговия", публикувана на 04.06.2014 , разгледана 776 пъти

Фирма „Кедър ООД“, специализирана в продажбата на плоскости и материали за мебели, търси да назначи за своя склад в Плевен, продавач-консултант на пълен работен ден.

Изисквания:
• Организираност и отговорност
• Добри познания по английски език
• Компютърна грамотност
• Работа в динамична среда
• Бързина и качество при работа
• Предимство е предишен опит в областта на дърводелските услуги и търговията с мебелни материали
• Предимство е и предишен опит за работа в склад

Задължения:
• Посрещане и обслужване на клиенти в склада
• Приемане на поръчки за разкрой и кантиране на плоскости
• Подпомага управителя в ежедневните му дейности
• Следи за поддържане на добрия търговски вид на офиса

Компанията предлага:
• Постоянен трудов договор
• Добри условия на труд и възнаграждение
• Ваучери за храна
• Работно облекло

Моля изпратете актуална автобиография със снимка. За справки: office@kedar-ood.com

Град: Плевен

Имейл: office@kedar-ood.com