Обяви за работа в Пловдив от bg-rabota.com

Обяви за работа

ДЕТЕГЛЕДАЧКА ЗА ЛОНДОН

Обява за работа в (Друг) за "Услуги за домакинството / Услуги по телефона", публикувана на 26.06.2014 , разгледана 1248 пъти

НЕАКТИВНА
За фирмата:

Wir Helfen 24 ООД е лицензирана българска фирма, осигуряваща легална работа в Германия и Англия.

Ние търсим да назначим ДЕТЕГЛЕДАЧКА, която да помага на майката в обгрижването на 8 месечни тризнаци в град Лондон, Англия. Минимален престой 6 месеца.
Изисквания към кандидатите:
• Мила, грижовна и активна жена, която да обича деца;
• Добри познания по английски език;
• Предишен опит на подобна позиция e предимство.

Задължения:
• Помощ в обгрижването на трите бебета (преобличане, къпане, приготвяне и даване на храни и напитки и разходки);
• Помощ в поддържане на домакинството.

Ние предлагаме:
• Атрактивно месечно заплащане;
• Трудов договор, социално и здравно осигуряване;
• Осигурен безплатен транспорт;
• Осигурена безплатна храна;
• Осигурена самостоятелна стая с Internet;
• Корекност и добро отношение.

Работна заплата: 1 500 лв.

*Моля, изпращайте Вашата автобиография с актуална снимка на е-мейл ivanova@wirhelfen24.bg

За повече информация свържете се с нас: + 359 877 844 845.

Всички кандидатури ще се разглеждат при стриктна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД.

Ще се свържем само с предварително одобрените кандидати.

Заплащане: 1500 лв.

Град: (Друг)

Телефон: 0878 444 918

Имейл: ivanova@wirhelfen24.bg

Лице за контакти: Лора Иванова