Обяви за работа в Пловдив от bg-rabota.com

Обяви за работа

Консултант - недвижими имоти

Обява за работа в София за "Недвижими Имоти", публикувана на 08.07.2014 , разгледана 741 пъти

Ако искате развитие и кариера в постоянно развиващ се перспективен сектор, Вие може би сте един бъдещ успешен член в екипа на „ИA агенция Имоти“ ООД.

Ние Ви предлагаме:
- Безплатно стартово и последващо обучение;
- Собствена компютърна конфигурация;
- Мобилен телефон;
- Стационарен телефон;
- Голяма база данни с клиенти
- Възможност за високи доходи, обвързани с личните резултати;

Нашите изисквания са:
- Компютърна грамотност;
- Организираност за работа с документи;
- Инициативност и желание за висок тренд на реализирани сделки;
- Умение и търпение за работа с хора;
- Търговски усет и хъс за работа;

Отговорности на кандидатите:
- Оценяване на недвижими имоти съобразно актуалното състояние на пазара;
- Посредничество в преговори при отдаване под наем и /или продажба на недвижимо имущество;
- Организиране на предварителни огледи, както и огледи с потенциални клиенти;
- Акуратност и точност;
- Работата при нас е с висока степен на самостоятелност и отговорност;
- Инициативността Ви, която води до реален резултат се ТОЛЕРИРА!
- Всекидневно актуализиране и надграждане на клиентската ни мрежа;
- На останалото ние ще Ви обучим.

Ако сте заинтригуван, изпратете вашето CV и актуална снимка на посоченият e-mail адрес.
Ние Ви обещаваме да го разгледаме много внимателно. След одобрение от наша страна, очаквайте обаждане за среща.
Ние разбираме, че личния контакт ВИНАГИ е за предпочитане.
Личните Ви данни са защитени по ЗЗЛД.

Желаем Ви успешно представяне!

Заплащане: Възможност за високи доходи, обвързани с личните резултати

Град: София

Телефон: 02/ 8510770

Имейл: office@imotiood.com

Лице за контакти: Диана Маринова