Обяви за работа в Пловдив от bg-rabota.com

Обяви за работа

Експерт дигитален маркетинг

Обява за работа в София за "Маркетинг", публикувана на 06.08.2014 , разгледана 832 пъти

Във връзка със своята дейност „Ай Еф Джи Консултинг” ООД търси да назначи служител на позиция „Експерт дигитален маркетинг”.

Отговорности:

- Комуникация с клиенти и поддържане на социалните мрежи;
- Поддържане на съдържанието на онлайн магазин;
- Създаване, управление и оптимизация на Facebook PPC и Google AdWords рекламни кампании;
- Следене и анализиране на тенденциите в дигиталния маркетинг и предложения за нови похвати с цел повишаване на продажбите;
- Изготвяне на отчети, свързани с ежедневните задължения и резултати.

Какво ви предлагаме:

- Гъвкаво работно време;
- Отлично мотивиращо възнаграждение;
- Изрядни трудови взаимоотношения, отговарящи на българското законодателство;
- Професионална работна среда и приятелска атмосфера.

Изисквания:

- Подходящо образование в сферата на маркетинг, реклама и комуникация;
- Опит в дигиталния маркетинг – 2 години;
- Отлично познаване на дигиталната среда и социалните мрежи;
- Отлични познания по английски език;
- Отлична компютърна грамотност; Владеене на Microsoft Excel;
- Умения за работа в екип, иновативност, отговорност, точност и самодисциплина

Моля, изпращайте актуално CV придружено със снимка.
Всички данни, предоставени от Вас, са зажитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Град: София

Имейл: office@ifgconsulting.eu