Обяви за работа в Пловдив от bg-rabota.com

Велико Търново - Организатор експедиция, товаро-разтоварна и спедиторска дейност

Обява за работа за "Транспорт и Логистика", публикувана на 24.09.2014 , разгледана 619 пъти

НЕАКТИВНА
Задължения:
- извършване на товаро-разтоварна дейност;
- изготвяне на групажи,разгрупиране и обработка на пратките;
- разпределение на пратките по направление;
- приемане на пратки от клиент;
- работа със специализиран софтуер и техника.

Изисквания към кандидата:
- завършено средно образование ( висшето образование е предимство);
- шофьорска книжка категория В, "С" е предимство;
- добра компютърна грамотност;
- умение за работа в екип и динамична среда.

Необходими документи при кандидатстване:
- автобиография (с вписани телефони на предишен работодател;
- препоръки;
- копие на шофьорска книжка;
- копие от диплома за завършено образование.

Документите се подават лично на адрес:
офис на Еконт Експрес ООД, гр. Велико Търново, ул. Полтава 3 Ж, където кандидатът решава тест за интелигентност. Кандидатът няма да бъде допуснат до интервю без успешно решен тест за интелигентност.
НЕ СЕ РАЗГЛЕЖДАТ ДОКУМЕНТИ, ПОДАДЕНИ ПО ИМЕЙЛ.
Лице за контакт: Цветелина Алуркова, email: velikotarnovo@econt.com, тел: 0885677462

Еконт Експрес ООД предлага:
- провеждане на задължителното обучение към Център за професионална квалификация към "Еконт Експрес" ООД за придобиване II степен на професионална квалификация за част от професия “ КУРИЕР ”, специалност “ЛОГИСТИКА НА ТОВАРИ И УСЛУГИ” по чл. 40 от ЗПОО, без което кандидатът не би могъл да изпълнява служебните си задължения.
*За да започне обучение кандидатът заплаща такса в размер на 178 лв.
След успешно издържан изпит:
- обучаваният получава Удостоверение за придобита част от професия "куриер".
- трудов договор, съгласно всички изисквания на българското законодателство;
- основна работна заплата - 340 лв. бруто;
- премия за производителност - средно 600лв. бруто.

Град: Всички

Телефон: velikotarnovo@econt.com

Имейл: 0885677462

Лице за контакти: Цветелина Алуркова