Обяви за работа в Пловдив от bg-rabota.com

Обяви за работа

Обява за работа

Обява за работа в Пловдив за "Туризъм и Хотелиерство", публикувана на 07.02.2016 , разгледана 824 пъти

Ресторант към хотел ИНТЕЛКООП търси да присъедини към своя екип мотивирани, отговорни и енергични хора, които желаят да работят и да се развиват в сферата на туризма.

Изисквания към кандидатите:

- Професионално отношение към клиентите;
- Умения за работа в екип в динамична среда;
- Опит в сферата на туризма;
- Сериозност, изпълнителност и постоянство;
- Познаване на правилата за обслужване и сервиране;
- Изпълнение на отговорности, присъщи за длъжността;
- Чужд език ще се счита за предимство;

Ние предлагаме:

- Коректно и сигурно заплащане;
- Осигуряване на отлични условия на труд;
- Сигурност на работното място;
- Вътрешно фирмено обучение;
- Работа на смени в динамичен и развиващ се екип;
- Придобиване на умения и знания полезни за цял живот.

Месторабота: Пловдив, хотел ИнтелКООП

Заплащане: 450 лв.

Град: Пловдив

Телефон: 0878 671 181

Имейл: info_intelcoop@coophotels.bg

Лице за контакти: Управител