Обяви за работа в Пловдив от bg-rabota.com

Обяви за работа

Брокер Продажби

Обява за работа в София за "Недвижими Имоти", публикувана на 31.08.2016 , разгледана 591 пъти

Агенция ,,Амира Консулт'ЕООД, ТЪРСИ кандидати за позицията ”Брокер НЕДВИЖИМИ ИМОТИ- отдел ПРОДАЖБИ”. При нас обемът на работа нараства и поради тази причина каним БРОКЕРИ за недвижими имоти в oфиса ни на ул.Славянска №33,след предварително одобрение.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Мотивираща схема на заплащане, обвързана с личните резултати;

- Динамична работа в сплотен и отговорен екип;

- Работна среда, в която колегите се уважават и винаги си помагат;
- Неограничени финансови средства при маркетиране и рекламиране на подбраните имоти;
- Комфортно работно място, служебен компютър, лични стационарен и мобилен телефони;

- Уредени с договор трудови отношения.

Изисквания към кандидатите:
- добра комуникативност и способност за водене на преговори;
- инициативност и желание за постигане на високи резултати;
- силна мотивация за работа в сферата на недвижимите имоти;
- умение за работа с клиенти и създаване на нови контакти;
- чувство за отговорност и сериозно отношение към поетите професионални ангажименти;
- компютърна грамотност;
- НЕ е задължителен опит в сферата на недвижимите имоти.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- откриване на нови обекти;
- осъществяване на срещи;
- огледи на имоти;
- подготвяне на оферти и водене на преговори с клиенти;
- финализиране на сделки;
- поддържане на отношения с клиентите и привличане на нови.

- Предлаганата позиция е с постоянна заетост!
КАНДИДАТИТЕ, желаещи да кандидатстват трябва да изпратят АВТОБИОГРАФИЯ и МОТИВАЦИОННО ПИСМО на:amira_consult@abv.bg

Предоставените от Вас данни са лични и всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. С избраните кандидати ще бъдат насрочени срещи. Интервюта ще бъдат проведени само с предварително одобрените по документи кандидати.

Заплащане: 500-2000

Град: София

Телефон: 0894394490

Имейл: amiraconsult@gmail.com

Лице за контакти: Катя Николаева