Обяви за работа в Пловдив от bg-rabota.com

Обяви за работа

ОПЕРАТОР ПРОИЗВОДСТВО

Обява за работа в Русе за "Производство", публикувана на 13.09.2016 , разгледана 526 пъти

НЕАКТИВНА
ИЗИСКВАНИЯ:
• Трудов опит не се изисква.
• Стаж в производствена фирма или във фирма от химическата индустрия е предимство;
• Средно / средно специално образование;
• Готовност за работа в екип и на смени;
• Отговорност, сръчност и коректност.

ОТГОВОРНОСТИ:
• Спазване технологията на производство, съгласно фирмени стандарти;
• Контрол на технологични и качествени показатели на продукцията;
• Обслужване на производствените машини и грижа за правилното функциониране на производството;
• Водене на производствени журнали за извършената работа;
• Работа на смени по утвърден график.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
• Много добро заплащане – от 550 до 650 лв.;
• Допълнителни бонуси за постигнати резултати - от 150 до 250 лв. на месец;
• Всеки месец 60 лв. ваучери за храна;
• Допълнително медицинско осигуряване: възстановяване на разходи до 200 лв. за доболнично и до 10 000 лв. за болнично лечение;

• Стриктно спазване на трудовото законодателство: Реален трудов договор; Осигуровки на реална заплата, Редовно изплащане на възнаграждението без забавяне; Заплащане на нощния и извънредния труд; Признаване на стажа на аналогична позиция;
• Транспорт в рамките на града;
• Фирмено обучение и допълнителни квалификации - включване в курс за придобиване на правоспособност за управление на електро- и мотокар, за сметка на работодателя.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете актуална автобиография.

Заплащане: 550-650

Град: Русе

Телефон: 082/886258

Имейл: veselina.dyakova@orgachim.bg

Лице за контакти: Веселина Дякова