Обяви за работа в Пловдив от bg-rabota.com

Обяви за работа

Продавач-консултант и касиер

Обява за работа в София за "Търговия", публикувана на 21.09.2016 , разгледана 862 пъти

Във връзка с разширяване дейността на фирма ЗИЗИ ПРИНТ ЕООД търсим да назначим на постоянен трудов договор Продавач-консултант и касиер за магазин намиращ се на бул. Цариградско шосе № 131

ОПИСАНИЕ
В магазина се продават канцеларски стоки, хигиенни и почистващи препарати, книги, сувенири.
Също така се предлагат и следните услуги: разпечатване от файл, копирни услуги, подвързия с пластмасова спирала, ламиниране и плащане на сметки през системата на EasyPay.

ИЗИСКВАНИЯ
- Минимум 1 г. търговски опит
- Опит в оформяне, аранжиране и поддържане на добра визия на магазина
- Работа със складова програма, касов апарат, принтер, копирна машина, подвързваща машина
- Компютърна грамотност
- Завършено средно образование
- Комуникативност, инициативност, усмихнат, приветлив и с желание за работа

ЗАДЪЛЖЕНИЯ
- Посреща и обслужва клиентите в магазина, като ги консултира при избора
- Осъществява продажби на стоките в магазина
- Отчитане на продажбите със складова програма
- Отчитане на платените битови сметки през системата на Easy Pay
- Отговаря за поддръжката и продажбите на електронния магазин на книжарницата.
- Отговаря за стоковите наличностите, паричните средства и касовата отчетност
- Грижи се за оформянето, подредбата и добрата визия на изложените артикули и хигиената в магазина

ПРЕДИМСТВА
- Препоръка от предишен работодател

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА
- отлични условия на труд
- добро възнаграждение
- бонусна система извън брутното трудово възнаграждение
- постоянен трудов договор
- работно време - от 11 до 19.30 часа (от понеделник до петък) или по график на 2 смени (по договаряне)
- 20 работни дни платен годишен отпуск
- възможност за работно време на 6 часа (от понеделник до петък) или по график на сумарно работно време между 30 и 40 часа на седмица

При интерес от Ваша страна, моля да попълните приложения въпросник и изпратите автобиография с актуална снимка.
Моля, да изпращат CV-та само кандидати интересуващи се от ПОСТОЯННА РАБОТА и отговарящи на посочените в обявата ИЗИСКВАНИЯ.
Кандидатурите ще бъдат разглeждани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД

Заплащане: от 500 до 800 BGN (Бруто) + бонусна система извън брутното трудово възнаграждение

Град: София

Имейл: ziziprint@gmail.com

Лице за контакти: Зорница Кирова