Обяви за работа в Пловдив от bg-rabota.com

Обяви за работа

Общ работник доставка на суровини и материали

Обява за работа в София за "Производство", публикувана на 20.10.2016 , разгледана 806 пъти

НЕАКТИВНА
Отговорности:
• Доставя суровини и материали от буферен склад до поточните линии
• Подрежда периодично материалите в буферен склад
• Поддържа хигиената във буферен склад и цеха, съгласно приетите процедури и изисквания
• Отчита брака, попълвайки отчетни фишове и документи
• Проследява наличности и отговаря за движението на суровини и материали между производствените складове
• Управлява ръчна и/или ръчноводима количка

Изисквания:
• Средно образование. Средно - техническо ще се счита за предимство
• Правоспособност за управление на ръчноводима количка
• Готовност за работа на смени
• Бързо усвояване на процедури и прилагането им в ежедневната работа
• Преценка за безопасно изпълнение на поставените задачи
• Гъвкавост при смяна на един тип дейност с друг

Ние предлагаме:
• Високо професионална работна среда
• Принадлежност към всеотдаен екип и възможности за усъвършенстване
• Добър социален пакет

Ако нашето предложение представлява интерес за вас свържете се с нас на посочения телефон или изпратете автобиография на посочения e-mail.

Град: София

Телефон: 029046929

Имейл: magdalena.yordanova@schreiberfoods.com

Лице за контакти: Магдалена Йорданова