Обяви за работа в Пловдив от bg-rabota.com

Обяви за работа

Авиомеханици по интериора на самолет

Обява за работа в София за "Инсталация/Поддръжка/Сервиз", публикувана на 07.11.2016 , разгледана 808 пъти

Луфтханза Техник София отваря врати през 2008 год. в подкрепа на бързоразвиващия се авиационен сектор. Луфтханза Техник София е на път да се превърне в най-голямата компания, предлагаща основен ремонт и поддръжка на Балканския полуостров, както и в един от най-важните авиационни центрове за поддръжка в Европа.

Към момента служителите на компанията наброяват над 1000 висококвалифицирани cпециалисти, осигуряващи базово и линейно обслужване на Airbus A320 family, Boeing 737 Classis, NG, както и линейно обслужване на Embraer-ERG 190.

Във връзка с настоящото развитие на компанията търсим:

Основна цел на работата:

- Поддръжка на самолетни компоненти от кабинното оборудване на самолета.

Отговорности и задължения:

- Поддръжка на компоненти и части на самолета, свързани с интериора;
- Модификационни дейности в кабината на самолета - панели, седалки, подови настилки;
- Монтажи и настройки на компоненти;
- Проверки и функционални тестове по кабината.

Изисквания:

- Технически познания в материалознание, механика, металообработване и други;
- Работа с чертежи;
- Естетическо виждане;
- Готовност за работа на гъвкаво работно време.

Ако притежавате сръчност, желание за работа, добри познания по английски език и амбиция за реализация в авиационния бизнес, станете един от нас!

Ние ви предлагаме:

- единствено по рода си обучение, което ще развие уменията ви на Авиационен техник;

- сигурност, стабилност и възможност за дългосрочна реализация и развитие;

- присъединяване към високо квалифициран екип от професионалисти;

- професионална работна среда и високотехнологична база.

В основата на всичко обаче се корени любовта към авиацията!

За да се включите в следващата ни група за авиомеханици, моля кандидатствайте онлайн чрез бутона "Apply", използвайки референтен номер Ref: INT

Оценяваме високо интереса към нашата компания и гарантираме, че всяка кандидатура ще бъде разгледана, но контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.

Заплащане: 800 - 1500

Град: София

Телефон: 0882 881 006

Имейл: maya.yanakieva@lht-sofia.com

Лице за контакти: Мая Янакиева