Обяви за работа в Пловдив от bg-rabota.com

Обяви за работа

Специалист оферти и ценообразуване

Обява за работа в София за "Администрация", публикувана на 03.02.2017 , разгледана 1410 пъти

Компания специализирана в електроизграждане – проектиране, доставка и монтаж на съоръжения, електрически изпитвания и въвеждане в експлоатация, гаранционно и след гаранционно обслужване на индивидуални и корпоративни клиенти.
Във връзка с развитието на дейността ние търсим квалифицирани специалисти, които да се присъединят към нашия екип заемайки позицията:

СПЕЦИАЛИСТ ОФЕРТИ И ЦЕНООБРАЗУВАНЕ

ОТГОВОРНОСТИ:
• Изготвяне на документация по подготовка на оферти за участие в търгове;
• Изготвяне на анализни цени;
• Извършване на анализ на цени и изготвяне на фирмени цени;
• Ценообразуване и офериране;
• Изготвяне на подробни количествено- стойностни сметки;
• Проучване на цени, новости в електро материалите и новите технологии в областта на електро об;
• Снемане на количества от проектна документация;
• Контакт с доставчици;
• Събиране и окомплектоване на офертна документация;
• Следи процеса на електро изграждане относно проектно-сметна документация;
• Актува, изготвя доклади, справки и други документи по искане на ръководството;

ИЗИСКВАНИЯ:
• Техническо образование – средно или висше;
• Опит на подобна позиция е задължително условие – 3 години;
• Много добро познание в областта на електро изграждането;
• Опит в ценообразуване и изготвяне;
• Компютърна грамотност: MS Office;
• Ползването на западен език – немски ще се счита за предимство;
• Умение за работа в екип, комуникативност и организираност, мотивация за работа, лична и трудова дисциплина, отговорност;
• Лоялност и дискретност;
• Инициативност;

Ние предлагаме:
• Възможност за професионално развитие .
• Предизвикателна и динамична работа.
• Работа по трудов договор;
• Мотивиращо трудово възнаграждение;
• Възможност за реализация на Вашите амбиции и способности;

Ако вярвате в себе си и ако сте убедени, че имате потенциала да поемете отговорностите на позицията, моля изпратете автобиография и мотивационно писмо на hrconsulting.bulgaria@gmail.com или на office44bux@gmail.com .
Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД. Тел:
0887077139

Заплащане: 1000-1300

Град: София

Телефон: 0887077139

Имейл: office44bux@gmail.com

Лице за контакти: Танева