Обяви за работа в Пловдив от bg-rabota.com

Обяви за работа

Технически сътрудник - чертожник

Обява за работа за "Строителство, Архитектурa и Градоустройство", публикувана на 13.11.2017 , разгледана 2666 пъти

НЕАКТИВНА
КОИ СМЕ НИЕ:
Фирмата ни е с дългогодишен опит в инвестиционното проектиране.
Във връзка с нарасналия обем на работа по проекти търсим да значим ЧЕРТОЖНИК по част ВиК /опит не е задължителен/, който да се присъедини към нашия екип. Работата е подходяща и за кандидати с малък или без опит.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Изчертаване на проекти в AutoCad /владеене на AutoCad начално ниво/;
- Изготвяне на оферти, спецификации и количествени сметки;
- Подготовка и оформлемние на чертежите за принтиране и окомплектоване.
ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
- Работа с AutoCAD, Excel , Word. Боравене с офис техника
- Средно образувание (строителен техникум) или висше техническо образование (позицията е подходяща за студенти и хора без опит във ВиК проектирането).
КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:
- Вътрешнофирмено обучения, за въвеждане в спецификата на работата;
- Млад екип от архитекти, дизайнери и строителни инженери, които са чудесен източник на нови знания, умения и опит;
- Приятелска работна среда в млад и амбициозен екип, която е резултатно ориентирана и подкрепя иновативността и творчеството;
- Работа в уникална съвременна офис сграда;
- Възможност за професионално развитие в компания;
- Мотивиращо възнаграждение;
- ТД, СО.
КАК ДА КАНДИДАТСТВАТЕ:
Ако отговаряте на профила и се интересувате от позицията, моля изпратете автобиография и актуална снимка, за да бъдете поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

Заплащане: по договаряне

Град: Всички

Телефон: 0888950732

Имейл: bs.consult.varna@gmail.com

Лице за контакти: Олга Гаврилова