Обяви за работа в Пловдив от bg-rabota.com

Обяви за работа

администратор на рецепция

Обява за работа за "Туризъм и Хотелиерство", публикувана на 22.06.2020 , разгледана 6593 пъти

НЕАКТИВНА
Изисквания:

• Опит на съответната позиция е предимство;
• Енергичност, отговорност, лоялност;
• Позитивност и вежливост;
• Умения за работа в екип;
• Коректност и прецизност при изпълнение на поставените задачи и длъжностните задължения;
• Владеене на английски език;

Задължения:

• Посрещане, настаняване, регистриране и обслужване на гостите до тяхното заминаване;
• Съдействие на гостите за разрешаване на евентуални възникнали проблеми;
• Приемане и отчитане на плащания.
Работа на 8 часа.
Работодателят предлага:

• Атрактивно заплащане;
• Работно облекло
• Приятна работна атмосфера в млад и динамичен екип;
• Възможност за професионално развитие;
• Отлични условия на труд в утвърдена, стабилна и постоянно развиваща се компания.

Град: Всички

Телефон: 0885 56 22 20

Имейл: info@bghotel.bg

Лице за контакти: Надежда Кьосева